Új hozzászólás Aktív témák

  • a_tesz

    Korrektor

    válasz #70869248 #6256 üzenetére

    Hát nekünk mesélte a teszt után, hogy másfél kör annyit kivett belőle, mint kétszáz egy akármilyen kasznis autóval. Egyszerűen más kategória, más terhelés, erre csak úgy lehet készülni, ahogy végigjárják az utat, gokart, szárny nélküli formula, aztán szárnyas, aztán nagyobb motor, stb... most neked magyarázzam? :) Hát ő nagyon nem ezt az utat járta, de ahhoz képest szerintem bárhol indult, megállta a helyét. Én csak azt sajnálom, hogy mindenhol arra megy ki a játék, hogy hogyan lehet még több pénzt kivenni egységnyi befektetésből...

    Azt már szinte félve teszem hozzá, hogy nyilván jobb Michelisznél, minden megmérettetésen előtte végzett. Michelisz Norbi ellen se szeretnék beszélni, hiszen csak "ponzorpézekből" nem lehet eddig jutni, de én már akkor se értettem, hogy miért nem Kiss Norbival csinálja Zengő a WTCC projektet, és ha most nem őt választja, akkor biztos vagyok benne, hogy olyanok tolják pénzzel hátulról, akiknek nem az eredmény számít...

    スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

Új hozzászólás Aktív témák