Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz kisza25 #5649 üzenetére

    Ezt az: ülhetsz bárhova, ezt a Hungaroringre írtad :) ? Mert kétlem, hogy onnan nézed, ahonnan akarod. Nem lehet a sikánhoz sem már elmenni és onnan nézni. 12-13-as kanyarba sem mehetsz. Első WTCC-én nyitva volt az egész pálya, aztán az évek alatt mindenkit "betereltek" a célegyenesbe (tudjukmiért :D ).

    Slovakia Ringen, meg tényleg az egész pálya "nyitott" és sokkal barátibbak a jegyárak is :) .

    Félreértés ne essék, én nem kampányolok a Slovakia Ring-nek, csak azért szomorú látni, hogy ott mennyivel többet tesznek egy WTCC futamért, mint itthon, ahol kimegy 50-80.000 ember nagyrészt csak Zengőék miatt és szétszedik a házat. ...és egyáltalán nem használják ezt ki a Hringnél.

    Az idei versenyhétvégén kívül mindegyik hazai WTCC futamon kint voltam (szombat-vasárnap) és mindig azt láttam, hogy semmi változás nem volt a Ringen. Csak példa: Még mindig ugyanazok az ITONG téglákból összetákolt WC-ék vannak, amik 2010-ben is voltak.

    Na de mindegy. Kipufogtam magam megint :DDD .

    Egy a lényeg:

    Hétvégén WTCC (Moscow Raceway), BTCC (Oulton Park) és F1 (Kanadai Nagydíj), szóval el leszünk kényeztetve :C .

    WTCC

    Qualy - Szombat - 12:30 - Eurosport | Ism. - 16:45 - Eurosport 2
    Race 1-2: 11:00 - 13:00 - Eurosport | Ism. - 15:45 - Eurosport 2

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák