Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    (#5641) A Zéé Köszönöm a infókat. Akkor mi is oda megyünk ha már ott van a sok Magyar. Igazából nekem a kaja árak nem számítanak, viszek szendvicset és kész. Nekem csak a jegybe fog kerülni az egész. Az meg simán belefér. Esernyőt viszünk mert most már rendszeres az elázás ha ilyen programot látogatunk.
    Sajnos hiába keresgéltem semmilyen infót nem találok a betétfutamokról pedig ha GT3-as autók lesznek akkor asszem sírva fakadok :) Imádom azt a kategóriát de élőben még sosem láttam. Jó lenne egy részletes programot találni valamikor, hogy tudjuk mi az időbeosztás. De akkor már találkozhatnánk is, ha minden jól megy és kijutunk (az a kérdés haverom kap e szabit). Úgy öltözök majd hogy tuti felismerjél. És ez könnyen fog menni, van is egy ötletem ;)

    (#5642) Ventur@ Köszi neked is a választ. Én sem lakom messze, Esztergom mellett kicsivel, szóval az út se gáz.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák