Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Megnéztem végre én is a második futamot (direkt vártam az Eurosportos verzióra, Lantiékkal az igazi, a Dunás közvetítés egyszerűen borzalom. Ahogy lereagálták Norbi balesetét is... :W )

    Hát ez a második futam ez nagyon horzsolt :DDD
    Nézőként nyilván élveztem, de mindenki más. Még pár ilyen futam, és nevetség tárgya lesz a sorozat. Hála a mazsoláknak. De hogy még a zászlóértelmezésük is 0 legyen, az tényleg felfoghatatlan. Menjenek dodzsemezni, ott mehetnek ész nélkül. De csak azért, mert menni akarnak komoly szériákba, jóval gyengébb autóval, azt ne.

    De itt Lottiék is ugyanolyan hibásak. Hogy hogy az istenverésébe jut eszükbe 34 autót összeereszteni egy ilyen kritikusan szűk pályán. 1 Monza, vagy egy Salzburgring, de jobb esetben egy Slovakiaring még okés, de itt. :W

    Norbi balesete meg no comment. Megpróbált mindent. Agresszív volt, de a pálya ezt megbosszulta. De azért Valente-t is elfenekelném, hogy mégis, mi az istenverésit gondolt, amikor padlógázzal belerongyolt Norbiba. Büntetésül összeengedtem volna Boardmannal, egy 3x3 méteres lyukba. Ahogy az az ember őrjöngött :DDD

    No mind1, évadzárónak nem volt semmi :D

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák