Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz Tomics #1900 üzenetére

    Nem szokták amúgy a himnuszokat végigjátszani.

    Katarzis volt. Nagyon durva volt. Ott voltunk a Gold4-en. Most értem haza, néztük a Ladákat is. Egyszerűen hihetetlen élmény volt. Nem nagyon tudok semmi se hozzáadni, egyszerűen döbbenetesen durva volt, mindenki meg volt őrülve. Torkom szakadtából üvöltöttem én is, mindannyiszor amikor Norbi vagy Gabi érkezett a célegyenes végére. Rohadtul paráztam, hogy le ne csússzon sehol se a pályáról, ne izgulja el, ne lökjék meg, ne hibásodjon meg az autó, és amikor az utolsó kör utolsó kanyarjánál volt, akkor hittem csak el, hogy igenis sikerülhet, nem lesz kudarc, sikerül győzni és mindannyian boldogok leszünk! Megtörtént, imádtam! Fantasztikus élmény volt! Végre! :C :R

    Lotus Ladies ma unalmasabb volt mint tegnap, persze volt néhány csata azért. A Lada Grantákat iszonyatosan nehéz megfékezni. :D Küzdöttek velük a srácok féktávon eléggé. a Kiss Norbi - Major Benedek páros autója gondolom műszaki hibás lett azért kellett kiállni, nagy kár érte, mert kettős győzelem lehetett volna, így viszont a Ficza Feri - Bús Edina vezette autó nyert, Nyitrai Béla 4. lett.

    AutoGP is király volt. :D

Új hozzászólás Aktív témák