Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    Eurosport Player minőség: Felsorol három darabot is, mint WTCR Suzuka - second race... az egyik egy darab reklámot tartalmaz, a másik a második és harmadik futam közti dumát, a harmadik felvétel pedig a harmadik futamot tartalmazza valójában. Ez azért is hasznos, mert ha elindítod, megtudod a második futam végeredményét mielőtt megnézhetnéd.
    ...ha rákeresek ,hogy WTCR, akkor a Suzukai felvételeket Október 18-19-20-as dátummal rakja ki...
    [kép] [kép]

    Közben, ma 11:45-től második futam van kiírva: valójában az első futam ismétlését sikerült adni, most 15:30-tól elvileg az E1-en a harmadik futam ismétlése van, de valójában valami síelés ismétlését adják.

    (Mellette... meg akartam nézni a WEC Fuji fordulóját... természetesen törölték két hét után, csak az időmérője van fent... írtam nekik, alig egy hét alatt válaszolt is a support, közölve, hogy nincsenek náluk a jogok a VOD-hoz, ezért törölték, így jártam...)

    Na, hogy fokozzák a szintet: ugye a 3. futam ismétlése lenne, de sí van helyette... végetér a síelés, és kiírják a 2. és 3. futam végeredményét, mint reklám... ezek teljesen hülyék!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák