Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Patrick76496 #9888 üzenetére

    Valoszinuleg nekem a Pershing lovege/kiterithetosege/atutese tetszik szemben a T44-el.
    A T44-ben annyi tetszik, hogy nagyon furgen fordul, ha nagyobb lenne a vegsebessege akkor a gyenge lovege mellett tuti kedvencem lenne.Viszont amilyen furgen indul, ahhoz kepest gyengebben gyorsul.
    Nekem bejott T6-ban az VK-M, igaz hogy papir, meg beforgatva is atlovik szembol, de valamiert tetszik.Lomhan gyorsul es fordul, de ha olyan a terep akkor eleri az 55-os sebesseget, es a kicsi szivoszallal lehet lovoldozni (t6-ban), felette is van esely, de szembol neha nem ut at...Meg azert is tetszik, mert picitt hasonlit a 44M Tas-ra (nem meglepo, mert a Tas a ruszki T-34 es a Panther D hibridje, a VK-M meg gyakorlatilag nagyjabol egy Panther D-nek nez ki), szoval azt kepzelem, hogy a magyar Tassal jatszom, ugye ami egyelore nincs a jatekba, de remelem egyszer valamikor csak berakjak.

    Mas : most reggel nezem a noobmetert, es nagyon meglepodtem, mert a tegnapi 40 csatara csinaltam 3647 eff-et.Azt vajon miert osztogatja ?

Új hozzászólás Aktív témák