Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz fsb1000 #3760 üzenetére

    Igen, gondoltam, hogy el vagy foglalva, mivel a szazadozas elott is irtam neked.
    Nos, az a szazados velemennyel egyetertek, viszont a nyeresi arany feljebb tornaszasahoz a csapat fele nem kellene 45-48% nyeresi aranyu alljon.Nalunk pedig igy van.
    Egyreszt tul sok, meg eleg tapasztalattal nem rendelkezo jatekos van a klanunkban, masreszt en a moka kedveert megyek szazadba.Ha valami fontos tankot huzok, akkor egyertelmu hogy szakaszban jatszom ha tehetem, de meg az sem jon mindig ossze, tekintve hogy meg van akkor rajtunk kivul 12 ember a csapatban, aki nem biztos hogy nagyvonalakban sejti hogy az adott tankjaval merre kellene menjen, vagy csinaljon.

    Szakasz : sajnos nekem nem megy a beszed - sztem valami windows hiba, vagy fingom nincs - de hallani hallok mindenkit.Nekem igy csak az iras marad, ami - hiaba irok nagyon gyorsan - lassubb mint az irkalas, meg nehezkesebb is.

    Amugy aztan ma meg rad irok ha bent leszel, magas tierben meg probalkozhatunk, mert az elso 3 csatankat zsinorban megnyertuk (lehet szerencses veletlen, vagy az ellenfel volt szopoagon) :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák