Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #120209 üzenetére

    lehet. A "növel" gomb mellett van egy olyan, h "újraoszt" goldért megőrzi, ezüstért 90%, ingyen 80%.

    Az optika ad neked 10%-t, a VK-n 37 métert. Azt még meg tudod magyarázni, játékstílus függő, nekem csak a Matilda BP-n van. A felderítő skill 2%-t ad, A VK-n 7 métert. Amit 40 kmh-s sebességgel 0,6 mp alatt tesz meg.

    Az általad felvázolt helyzetben egy heavy tanknál nem a látótáv számít, hanem a taktika és a terepismeret.

    Amúgy minden skill-re/perk-re/modulra tudsz mondani olyan szitut, ahol jól jön. Egyszerűen gyakrabban van szükséged megjavítani a láncodat vagy a tornyodat SOS a javítócsomag elhasználása után/nélkül mint arra a 7 méterre, amit ez jelent. És ugye a befektetés mértéke: amikor eljutsz 70%-ig, vagyis beleöltél már 100k XP-t, a recon akkor ad neked 5 métert. A javításnak köszönhetően ekkor már 1+ mp-vel gyorsult a láncfelrakásod.

    nyunyu: én se veszek goldot. :N csak azt költöm, amit nyerek a mindenféle küldiken. Sajnos rég volt. :(

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • nyunyu

    félisten

    válasz BÁ Nutrition #120209 üzenetére

    resetelni lehet?

    Resetelendő legényen jobb klikk, personal file, majd lent a képességenél reset gomb, akkor kapod a következő opciókat:

    Maximum/Tank academy: minden XP marad 100%, de 200 goldba kerül
    High/Regimental school: eddig gyűjtött XP 10%-a elveszik, 20000 credit
    Low/Rapid courses: eddig gyűjtött XP 20%-a elveszik, ingyen

    Alul látod, hogy hány százalékosak lesznek a skillek a reset után.

    Ha nem 100%-os a tank legénységed alap képzettsége (mint nekem a pár nappal ezelőtti átképzés miatt), akkor először feltölti 100%-ra, és annyival kevesebb XP marad az utolsó skillre.
    (Ha 100%+240% lennék, akkor lenne reset után 100+198%)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák