Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz Emu #95004 üzenetére

    és (#95006) szbalogh

    Nem is baj hogy nem top tier de egyedüli IV-ként egy V és a maradék VI és VII kb fele fele arányban amin kissé húzom az orrom. Szerk: később de biztos nem emiatt, megvettem még a több golyó a tárban (5) ágyút és ezután már csak V és VI -ok közé tett.
    Persze mert még kezdő vagyok és nincs meg a megfelelő képzettségem ill elkap a hév ezért pl a fenti esetekben a light 4. küldetés ( lődd le egy ellenséges tank, lánctalpát) is hosszadalmas folyamatnak néz elébe.
    Háromból két esetben tényleg csak előre vonultam és megpróbáltam elbújni de még csak a fészkelődés fázisában tartottam mikor kiszedett az arty.
    Szóval csak dühkitörés volt , elnézést de köszönöm az infókat!

    Ha már itt vagyok, tudnátok egy egyszerű találati kiegészítőt ajánlani ami csak az alapokat mutatja?

    Nem szeretnék színes tank listát, xvm-et, stb csak hogy listázódjanak a találatok, száma, mértéke esetleg milyet típusú lőszer és ezt is lehetőleg egy színvilágban.
    9.7 alatt tetszett a Jacktor Mod Pack típusú de a mostani azt hiszem már túl csicsás nekem.
    Jelenleg nem is tettem fel plusz pack-ot mert az a színorgia nekem nem tetszik csak a pmod 50x zoom és a Rocklander damage indicator-t használom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák