Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz BaLee #9112 üzenetére

    113-ra én is pályázom, de eddig szerintem még nem is találkoztam vele! :(
    Már csak ez kellene a teljes kínai ághoz. :O

    (#9117) +SoulRiever-: igazad van....haver járt így, mikor szakaszban voltunk, hogy asszem talán SU-152 vagy ISU-152-el eltalált egy szaros ELC AMX-et, aminek 0 páncélja van és csak annyit mondott a narrátor, hogy penetration és semmi sebzés....persze a lánc az leesett! :DDD VICC

    (#9120) bullseye: melyik mod-ra gondolsz pontosan? :F :U

    (#9124) BaLee: vagy a SU-76-ot is érdemes lehet vissza venni....haverom nagyon dicséri, tegnap előtt volt 11 killes köre.....T3-as TD egy 6-os ágyúval azért oda tud pörkölni a papírjárgányoknak. ;]

    (#9129) Plasticbomb: én nem vettem észre sem FPS vesztést, sem lagokat! ;) :N

    (#9135) Antonius1978: gyanítom, hogy a T57HT-re gondoltál a T10-ben és nem a T57-re, ami 2-es arty!? Nem árt figyelni a tank nevekre, pláne ha már ennyi egyforma van. ;) Nekem a franciáknál csak a T7 és T8-as arty illetve T9-es AMX50 foch valamint 2db T10-es heavy hiányzik(AMX50B, AMX50 Foch (155) )

    (#9141) Preda: nem mondod, hogy 2 tank van a garázsodban összesen!? Vagy csak teljesen jobbra van húzva a csúszka!? :B

    (#9144) Cseri0058: valszeg akkor miattad szívom én a faszt a rossz végéről! ;] Folyamat szopón vagyok pár hete! :W :o

    (#9157) dfsz34: sajnos én elég gyakran találkozom random csatában ilyenekkel, főképp mikor egyedül megyek és nem szakaszban. :(( Ilyenkor szoktam megkérdezni, hogy mi a fa**ért játszanak ezzel a játékkal, inkább töröljék le!

    (#9163) echterion: megnyugtatlak: nekem tart a prémem, de ennek ellenére vagy ezzel együtt a fasz rossz végén vagyok és folyamatosan 3X%-os csatákba pakol csupa agyhalottal egy csapatba! :W

    (#9165) Steelheart2: HELLÓ! Te voltál tegnap ugye, aki rám köszönt Redshire-en!? Ha jól emlékszem döntetlen lett, mert annyira idiótákkal voltam össze rakva akkor is, hogy csak campeltek fent a hegyen. Engem az ISU-152 szedett le, de úgy, hogy nem is értettem miért nem mentek rá már korábban, pedig már fel volt spottolva korábban. Onnan aprított minket, de senki nem ment rá azok közül, akik azon az oldalon tartózkodtak! :(

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák