Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz jano_77 #88004 üzenetére

    Szevasz Jano ! Nekem ki van húzva már hónapok óta az E4-E3 -WTE100 ,de nem veszem meg egyiket sem .Ezek közül pont a te E4-ed szerintem amire mindenki köpköd . Feltettem már én is a kérdést és mindenki E3-ra voksolt . Persze ha megvetted akkor tárgytalan a dolog. Beraknám háttérképnek az E4-et és felgyújtanám a monitort :DDD
    Egy hozzászólás amúgy ehhez az alacsony WN8 sok csata dologhoz. Akinek sok csatája van 5K+ és mellé alacsony WN8 legyen ez 800 alatt és kijelenti hogy neki ez örömet okoz az saját magát csapja be . Leírom miért .A 10 éves gyerekem majd 3K csatával és 750 WN8-al abbahagyta a Wotot , mert nem élvezi hogy sokat pattan nem tud eredményes lenni . Na most ha egy gyerek ezen az értelmi szinten eljut idáig akkor egy felnőtt ember mivel magyarázza , hogy nyomogatja tovább a csata gombot ? Amennyiben az illető valóban élvezi , tehát leköti a játék úgy gondolom eljut odáig , hogy utánanéz hogyan lehetne jobb és ha ezt megtette akkor növekedni is fog az a WN8 .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák