Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz virkir #7859 üzenetére

    Ezzel termeszetesen tisztaban vagyok, hogy mi a hatasa, de azt kerdem, hogy ez miert olyan hatalmas elony ?
    Ha neheztankra teszed, nem hinnem, hogy menet kozben el tudod vele talalni egy masik neheztank homlokpanceljan levo gyenge pontot, ha meg oldalt vagy neki, akkor nem mind1 hogy van vagy nincs ?
    Kozepes tanknal meg rosszabb a helyzet, mert menet kozben a gyorsasag miatt, es az elegtelen lovegek miatt nem tudsz szembol sebezni neheztankot, ha meg oldalt vagy neki, akkor minek ? ...esetleg masik kozepes tankot el tudsz talalni menet kozben es at is utod, mert kissebb a homlokpancel, ez esetben van nemi ertelme.
    Ennek a cuccnak talan a csikicsukiban van ertelme, mikor fedezekbol kijossz, es vissza,
    A multkor nagyon bosszus voltam, hogy a Kiralytigrisemen ilyen stabilizator volt, mert foglaltak a bazist, es nem lattam el odaig, kozben meg lesett a tuzer es egy masik tank (spotolva voltam), vegul messzi tavrol az a tank lott ki, amelyik foglalt, nagyon merges voltam, hogy nem volt nalam periszkop...

Új hozzászólás Aktív témák