Új hozzászólás Aktív témák

  • mtade

    aktív tag

    Nooboknak itt szabad kérdezni? :DDD

    Nemrég kezdtem, kb 80 csatám van, idáig 3 tier2 gépezetet fejlesztettem, amikből a pzIIvel és a bt2-vel szeretek menni.

    Hagyományos csatánál a kívánatos taktikát gondolom a pálya és a tank adja. A bt2 gyors, gondolom ezzel scoutolni lenne érdemes. A pzIInél nem tudom eldönteni, lassú is, messziről pontatlannak tűnik az ágyúja, viszont közelharcnál másodpercek alatt szétszednek. Ezzel hogy érdemes menni?
    Gondolom a legénységet kellene fejleszteni, így 53%osan még ne várjak semmit?

    A másik kérdés technikai inkább.

    A bt2vel idáig 3-4 csatám van. Előre mentem spotolni, indulás után majdnem rögtön belefutottam 3 ellenbe egy fedezék mögött.
    Addig tolatgattam, amíg tűzvonalba kerültem köztük és a csapattársak között, persze másodperceim voltak csak a garázsig... :D Tök jogosan érkezett az üzi, hogy mi a ráknak csináltam ezt.
    A baj az volt, hogy amíg tolattam, igyekeztem odapörkölni a gonosznak, de így gyakorlatilag nem láttam hová megyek. Csak megerősítést kérnék, hogy a pörkölés ilyenkor felesleges, inkább kormányozni kellett volna gyorsan el. Esetleg autómata célzásra tenni a löveget, és tünés, közben lődözés az ismeretlenbe? Vagy csak simán még nem tudom vezetni a tankot?

    Köszi a választ.

    Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák