Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz kirjak #6292 üzenetére

    A KV-13 meg most is jol mukodik, ugye ez attol is fugg, hogy hanyas csataba kerulsz vele.
    Valamikor - emlekeim szerint ugy 2011 oszen-telen lett meg - egy nagyon furge tank volt, 59-es sebesseggel, a loveg nem sebzett sokat, de gyorsan toltott.Akkor a tank meg nem forgott olyan jol, es lassabban is gyorsult egy arnyalattal mint most.Es ugy emlekszem, akkor meg csak a 3 db (javitas, tuzoltas, alca) kepssegbol lehetett valogatni, szoval nem volt kuplung egeto es ilyenek, szoval eleg nagy korben tudott elfordulni, a sebesseg ellenere.
    Akkorjaban kevesebbet tudtam a jatekrol, mivel nem neztem sem oktato videot, sem leirast, egyszeruen jatszodtam vele es kesz - nagyjabol azert tudtam, mivel tapasztaltam hogy mi merre hany meter, de nem tudtam ilyen spotolasrol, sidescraperrol meg az egyeb nyalanksagokrol.
    Akkorjaban meg eleg sokszor tett be olyan csataba, ahol mindenfele finomvegyes tank szerepelt.
    Pl egyetlen 1 eset maradt meg az emlekeimben - a panceljaval kapcsolatban - hogy egy 6os VKxxx tank a 88/56-os loveggel ramlott kb 5-10 meterrol es lepattant.Elegge pattogos is volt abban az idoben, persze, lehet olyan lott aki nem tudta hogy mit kell loni, de ettol fuggoen akkor pattogos volt, most meg csak elvetve...
    A sebessege : nos ez volt az amit annak ellenere hogy nem voltam/vagyok egy hudejo jatekos, ki tudtam hasznalni. Emlekszem, hogy egy varos szinteru csatateren egydul kilottem egy teljesen es egy felig lesebzett Tiger P-t, mert egyszeruen a seggukben mozogtam, es hatulrol szetszedtem oket.
    Aztan masszor egy szegeny T29et szivattam meg, bealltam ugy a seggebe, hogy tankjanak a teste meroleges volt az enyemre...egyszeruen elorementem meg hatra, o probalt kovetni a tornyaval, de nem tudott, aztan lottem a segget, es asszem ki is gyult.
    Felvaltva hasznaltam a 85-os es a rovid 122es loveggel, 2/3 es 1/3 aranyban.A rovid 122es akkor volt pont jo, amikor magasabb tierbe tett, mert pl egy Type tornyat is tudtam vele sebezni, mig a 85ossel egyaltalan nem.
    Par honapja olyan esett meg, hogy a HE lovedekekkel, teljes eletrol kilottem egy KV-5-ot.
    El Hallufon volt ha jol emlekszem, en odamentem ahol jonnek altalaban a neheztankok, csak eppen a terkep leges-legfelso sarkaba, az A0-ba.Ott vannak olyan kiallo sziklak fenn a teton, ahova az en alacsony tankom epp befert.Auto aim a KV-5-re, o velem szemben volt a tulso oldalon, felig a domb takarasaban, ahonnan elo-elojott loni a mi tankjainkat.Ahogy elojott, en is elebb mentem, es lottem,stb ezt addig ismeteltem, hogy ellottem az osszes eletet.
    Volt meg egy masik eset, amikor szembementem egy kb 2/5 eletu Tigrissel.Annyira kozel voltam, hogy a kukucskalo reszen be tudtam kuldeni egy szep 122es HE lovedeket.Fel is robbant, maig sem ertem pontosan hogyan.

    Most viszont, hogy 50-el tud csak menni, mar nem olyan kivalo vele jatszani, ez az igazsag, persze neha meg most is tudok vele alkotni, mert adodhat olyan helyzet ahol aljas modon lohetem a nehez tankokat akik massal harcolnak.Majd kiprobalom spotterkent is, mert van rajta alca is a legenysegnek...
    Ha latni akarod hogy mit hogy csinalok vele, majd csinalunk egy szakaszt, ha akarsz vegyel fel, a nevem ugyanez.
    Elertem vele ha jol emlekszem az 58%ot.Mar fene tudja hogyan, akkorjaban nem izgattak annyira ezek a statisztikak.Akkor aztan leesett, 57-re, utanna 56-ra, de akkor azt mondtam, hogy mi a fene, hogyhogy veszitek a kedvenc tankommal (mivel akkor - es talan jelenleg is - az volt a kedvenc tankom), megmergelodtem, es beleadva apait-anyait, visszatornasztam 57-re, aztan 58, es akkor 1-2 honapig azon a szazalekon allt.Aztan novemberben vettem egy honap premiumot - es mintha valami akcio is lett volna akkor ami elonyos volt a tankra, mentem vele egy csomot, es egyszer azon vettem eszre, hogy 59%on all.
    Egyszer amikor a Noobmeteren maszkaltam nezve a statjaimat, rakattintottam a KV13 nevere.
    Akkor azt hittem hogy valami olyant tolt be, mint a WOT Dossier, hogy meg tudod nezni, hogy miket csinaltal a tankkal, de egy tablazatot dobott be, ahol rangsorolta, az azon a heten ment csatakat, nyeresi szazalekban kifejezve.Es elso voltam, 33 csatam volt, 81,8% nyeressel, gondolom ezert ugrott fel 59%ra.
    Na, eleget locsogtam, a tobbit majd egy szakasz kereteben :DD

Új hozzászólás Aktív témák