Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    Mi a baj az O212-vel? Gyorsabban tölt és céloz, mint a GWTiger, pontosabb is valamelyest, ezért cserébe 150-nel kevesebb csak a sebzése, ami sokat nem jelent szerintem, egyéb paramétereiben meg kb. ugyanaz. Az elődjéhez képest tényleg nem nagy fejlődés az O212, de ennek az is előnye, hogy nem kell újra megszokni a gépet, tudjátok, mit várhattok tőle (a GWP-GWT váltás eléggé gyökeres átállást kíván).

    Hja és még TD-ként is használható az O212, GWT meg nem igazán.

    Zeratul: na, ezek szerint nem csak én gondolom így.

    Pocok256: ez stílusfüggő, nekem az amerikai jön be legjobban. Oroszt nem próbáltam, nem is fogom, mert kb. ugyanaz, mint a német, leszámítva, hogy a T8-as orosz egy jó arty, de az oda vezető út ugyanakkora szívás, mint a némettel (amikkel sok időt tölt az ember, azok tohonya nagy dögök, lassú célzási és töltési idővel, szűk állíthatósággal). Francia tüzérség gyors, pontos, kicsit sebez, de azt gyakrabban teszi, mert gyorsabban tölt. Amerikai jelenti talán az arany középutat, ezért tetszik az a legjobban.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák