Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz Diarmand #59002 üzenetére

    Szintén Sand River, mi támadtunk. Tier9-be került pár napja az akkor még vadiúj SP, hát azért ott annyira nem érzi jól magát a drágám. De hát, ajándék Pershingnek ne nézd a fogát :DDD

    Mentem a nekünk bal szélen, csak közben hívtak telefonon, kb 1 percre megálltam E0-ban. Aztán kis kockázatot vállalva előrenyomultunk H0 körülig. Ha jól emlékszem, még ketten voltak velem, de gyorsan elhullottak, mert előttünk volt az ellen mindkét 9-es tankja, ráadásul 2 TD, a pz4 és a 704-es ojjektum. Valaki kiszedte a waffenträgert de közben meghalt, így 11-13 volt az állás. Maradt nekem az orosz tank, teljes sebességgel ( :DD ) rárontottam ezzel a mediumnak álcázott heavyvel, 4 lövéssel kiszedtem. Sietnem kellett mert a lorr 40t felé fordult így a hátába tudtam kerülni. Jó reflexe volt a srácnak, kb 1 másodperc alatt felrakta a lelőtt láncát de rám fordulni így sem tudott már. Közben sajnos a lorrainet is kiszedték így maradtam 50 100, a kínai 110 és egy Tiger I ellen. Nem láttam senkit mire az objektet kiszedtem, egyszer meglőtt az 50 100, gyorsan fedezékbe húzódtam, maradt kb 60 életem. Írták hogy a többi ellenség is mind egy lövés, mondom kösz. Itt jött az izgalmas része, egyedül voltam 3 ellen, és másfél perc volt hátra. Betöltöttem az aranyat már ekkor, és végülis mind a négyet ellőttem de mégsem sikerült nyerni. Rám rontott az 50 100, ebbe mondjuk pont nem kellett volna gold egyet mellé is lőttem de ő meg lepattant rólam :D közben újratöltöttem és kiszedtem. Eléggé eltöketlenkedte. Megjelent a 110 is, nagyon kellett nekik a kill úgy tűnik, pedig simán nyertek volna akkor is ha csak elbújnak. Beálltam egy dűne mögé hull downba, az első lövést elrontottam mert én is csak a tornya tetejét láttam, de másodikra hosszú célzás után sikerült kilőni. Ezzel mind a 4 gold lőszerem ellőttem, azóta már 9-et hordok magamnál :)) úgy döntöttem hogy nem spórolok vele, ha úgy alakul a helyet jól jön, és így is van bőven sima lőszer kisebb tierekre.

    Na mindegy, a lényeg, ekkor még volt hátra kb 14 másodperc, épp amikor a 110-zel végeztem megjelent az oldalamban a tigris és kilőtt. Mondjuk utólag láttam hogy több mint 300 hp-ja volt, úgyhogy lehet hogy ő is egy lövéses volt, csak nem nekem :D

    Szóval ez például egy elég izgalmas meccs volt, szinte végig 1-2 tank hátrányban voltunk de majdnem sikerült fordítani. Sajnos tényleg kevés az ilyen kiélezett csata, de ilyenből emlékeim szerint régebben sem volt sokkal több, persze a régebben az nálam max fél év, előtte még nem foglalkoztam különösebben a játékkal csak mentem és lőttem :D

    +1 kérdés, ami nem is igazán kérdés. Bőven 800 feletti az átlag tp-m az SP-vel. Most lett meg, és ugye még bőven tart a prémium amit a küldi adott. Tényleg beleszámolja az átlag tp-be a prémiumot? Azért ez így elég gáz szerintem. Pedig néha úgy érzem az MM külön szopat engem a Superpershingben, eleinte 30% körül volt a wr-em vele, most sikerült feltornászni 63 csata alatt kemény 44%-ra. Az első accban a több száz csatás tankokkal egyik sem éri el a 700-at, ott csak a csaták néhány százalékában mentünk prémiummal, kb csak akkor amikor az IS6 meg az SP event beadta.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák