Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Atlantis #544 üzenetére

    Simán nézhetnék a WN6 vagy akár már a WN7 értéket és a szűrésbe bevehetnék ezt is!
    De ami az én és jó pár ember véleménye - akikkel játszottam már együtt -, hogy semmi szűrő nincs ebben a játékban......SŐT!.....sokszor kell várni 1 percet vagy többet, mert a drága MM addig csűri-csavarja, míg össze nem tesz egy teljesen retardált csapattal. Többször tapasztaltuk, hogy ha többet kell várni, akkor ott bukó van. :W
    Amúgy írtam, hogy nem a 2 szinttel van a bajom, hanem azzal, hogy olyan "vörösökkel" - agyhalottak - tesz össze a játék, hogy mikor kitol az ellen elé és én belé lövök, még Ő kérdezi meg, hogy most ezt miért?!?
    Fogalmuk sincs az ilyen kreténeknek a játékról.....nem mondom, én sem vagyok pro, bőven van még mit tanulnom, de akkor is......heavy-kel campelnek a bázisokon, vagy éppen hegyeken, vagy éppen egy scout tank arra a kérdésre, hogy vajon miért a heavyk takarásában a város felé halad ahelyett, hogy a másik oldalon spottolni azt feleli, azért mert Ő egy alap tank.....menjen az anyjába vissza az ilyen láma és törölje le a játékot a gépéről! :Y :W
    Biztos vagyok benne - bár nem értek a programozáshoz -, hogy meg lehetne oldani azt, hogy a nagyjából egy szinten lévőket tegye össze egy csatába! Még azzal sem lenne baj, ha lenne egy-két kretén, de ki lenne egyenlítve a két csapat, de nem 1x és nem is 2x volt az elmúlt 2 napban nekem is olyan, amit Mcray leírt, hogy a csapatom full vörös 400 alatti WN6-al, míg az ellenfélnél 1000 alatt nem is voltak, több 1800 feletti illetve nagyobb részt 1200 felettiek.......biztos kiegyensúlyozott így a csata és van miért küzdeni!? :U :F :o

    (#550) munnergep: én el szoktam ismerni, mikor balfasz voltam és azért haltam el ideje korán.....de mikor azért halok meg, mert a sok retardált faszkalap campel és baszik segíteni, mikor látják, hogy többen is lőnek vagy mikor 3-ad magammal tartjuk fel egyik oldalon az ellen 10 tankját, a másik oldalon pedig a mi 10 tankunk nem tud átvergődni a maradék pár tankon.....na ez felbassza az agyam nem kicsit!

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák