Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz Napfénysüti #51034 üzenetére

    Őszintén? Szerintem nem. Bár nekem megvan a ferdi, a JT, meg a Jpz E100 is. A ferdi nem ijed meg ha véletlen tier 10- be kerül, remek tank, marad. A JT van szerintem a játék legjobb ágyúja. Pontos, stabil átütés, gyorsan szűkül, gyorsan tölt, így ez is marad. A Jpz E100 már bizonytalan kissé. Alap lőszerrel is jó az átütés (IS-7 torony szemből nem probléma), remek sebzés, a töltési idő a balanszolás miatt olyan amilyen (sok) a tank lassú de azért páncélozott. És akkor mondom miért nem éri meg a csere, az a pontosság. 100 méteren belül minden rendben van, de 200 méteren túl viszont igen pontatlan. A papír forma szerint ennek az ágyúnak 0.35 pontossága van ami remek lenne, de nagy távolságra még az ISU-152 BL-10 ágyúval is szívesebben lövöldözök mint ezzel. Ha messzire kell lőni akkor HE (ami brutális) ha valami komolyabb páncélátütést és sebzést kell produkálni akkor meg gold).
    És, hogy miért kell is kell, hogy egy Jpz E100 legyen a garázsban? Azért valami bája mégiscsak van annak, hogy 1000-1200 sebzést osztunk ki egy lövéssel. Az ágyú 170mm ami még az artyknak is komoly űrméret, ami azt jelenti, hogy HE-t is megéri használni (4.5m robbanósugár és 1400 HP sebzés) ami találat esetén akár 2-3 modult is vihet magával. A prémium lőszer 420mm páncélátütése pedig sokat segít, hogy a komoly páncél mögött lévő modul is sérüljön, mivel azonban HEAT lőszer a sebzés már nem mindig elég arra, hogy a modult lenullázza.

    Ha az RNG úgy akarja akkor 9 páncélátütésből 8688 HP-s sebzést is ki lehet hozni.

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák