Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Bingisz #44998 üzenetére

    Tudom hogy nem, nem is úgy értettem, hogy "új", de egy nagyon alapos tuningolás lesz.

    Djuree és ddt500hu: igen, nem minden a grafika, de a játékosok nagy része ha meglátja majd a kész WT, akkor; "AZTAAAAAA! EZ NEKEM KELLLLLL!" - és azonnal eltűnik a játékosok 30-50%-a.
    Persze lehet, hogy MAJD X hónap múlva visszajönnek, de a WG nem akar kockáztatni.

    Diarmand: igen, így van, már akkor elkezdték ezt az akciózást, bölcsen is tették.
    Nem akkor kell elkezdeni kutat ásni, amikor már nagyon szomjas vagy, mert akkor szomjan halsz mielőtt megtalálod.
    Most tényleg; mégis mi a búbánat miatt akcióznának ennyire, nem kis bevételtől fosztván meg magukat?
    Amióta ilyen krediteső van, szerintem sokkal kevesebb prémium fiók / prémium tank fogy (hacsak nem az is akciósan), és a gift shopban szereplő kredites csomagokat is alig veheti bárki.
    A WG nem jótékonysági intézmény, hanem profitorientált cég, ha kedvezményt ad, azt nem a két szép szemünkért adja, hanem mert tervei vannak vele, még ha hosszú távú is.

    Ha így megy tovább, akkor mire kijön a WT, a játékosok nagy részének hegyekben fog állni a kredit, lesz csomó tankjuk, jó legénységgel.
    Szerinted hogy nagyobb az esély arra, hogy a WoT-nél maradjanak?
    Így, vagy 8-10 hónapos akciózás nélkül, ahogy fele ennyi felhalmozott dologuk sem lenne?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák