Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Cseri0058 #138 üzenetére

    A csataszámmal nem sokat érsz, de az átlagsebzésed a KT-val nem olyan rossz. Egyébként meg én is panaszkodhatnék, hogy milyen szenvedős az IS-2 stock-on, nagyon rosszul megy vele. Ne ess bele az én hibámba, amikor ide jöttem minden tankot csak szidtam, akkor még gyenge játékos is voltam.

    Tegnap olvasgattam az archívumot, akkor akadtam rá a régi hsz-eimre. Elnézést szeretnék kérni utólag az akkori sok hülyeségemért, és a szép beszédemért is. Akkor még kezdő fórumos voltam, kissé elengedetten használtam a szavakat. :B

    Más: Ha M103-on megvan a T122-es löveg, akkor hogyan tovább? Utána kihúznám az M58-at, ezt követően a rádiót vagy a motort érdemes előbb kifejleszteni?

    Másabb: Mielőtt valaki megkérdezné, hogy kapunk-e garázshelyet 8.6-al, idéznék egy mondatot a FTR-ról:
    "the reason there won't be any free arty given in 0.8.6 is that the devs don't want to increase the amount of arty even further"

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák