Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz jano_77 #234594 üzenetére

    Nekem is azt adta be. Négy nap alatt már másodszor, hogy rohadna meg. De szerencsére pár körön belül volt egy 5 killes csatám, szóval nem kellett sokat idegeskednem miatta. Persze más miatt lehetett. Folyamatosan jöttek a bukó csaták annyira láma csapattársakkal, hogy nézni is fájt. Most a 29-es szinten vagyok, szóval bízom benne, hogy viszonylag simán meglesz az ingyen td. És szombat, vasárnap is befigyelt egy-egy 50km-es bicajos kör, szóval nem is kockultam egész nap a gép előtt. :D Nem gondoltam volna, de tényleg kevesebb erőfeszítéssel lehet megszerezni, mint a korábbi maratonokon.
    Ha itt van ez a sok használhatatlan láma játékos, akik még ekkora rng mellett se érnek el semmit, akkor nem lehetne lecsökkenteni, hogy akik kicsit is komolyabban veszik, legalább azok élvezzék jobban a játékot? Akinek t10-es tankkal 3-400 az átlagsebzése, és 2000-es a wot ratingje 50e csata után, azt semmi nem menti meg attól, hogy ágyútöltelék legyen. Úgyis csak az ellenfél örül a jelenlétének. És a bénasága láthatóan a kedvét se veszi el a játéktól.

Új hozzászólás Aktív témák