Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Chris0321 #22018 üzenetére

    A 6-os 75mm a legnagyobb ágyúja, te melyikre gondolsz troll alatt? A howitzer-ekre? Az egy más játékstílust igényel valóban, mondjuk aleco, at2-n csak azt használtam/használom, mert közel megyek és durr, vagy álló játékos kapja fentről az adagot, akkor jó, ha pl kő mögött van és nem gondol a fentről jövő áldásra, de Churchill-re valóban nem illik (matildára sem egyébként).

    Eddig úgy tudtam a nagy ágyúja a hatos 75mm és elég jó kis ágyú az, közel 100% legénységgel már pontos, és kicsit óvatos játékstílussal nem gond volt gond a 20 kill-t összeszedni, főleg mert valamiért kedveli az mm és gyakran top tank. A láncleszedés a gyengéje, ezért ez (is) inkább másodvonalban támogató tank, hacsak nem tier3,4 az ellenség nagy része, akkor nem kell finomkodni nagyon, kicsit beforgatni, aztán adni nekik. Buktam már vele úgy csatát, hogy egy kő mögötti alacsony hp-s cometet egyszerüen nem tudtam meglőni, mert hátrafelé is gyorsabb volt, mint én előre és nem tudtam a követ megkerülni az ő utolsónak megmaradt artyja meg kilőtt közben. A Churchill nem egy szerethető tank az biztos, de végül is a tier-jében óvatos játékstílussal elmegy szódával. A két kifejlesztendő tank belőle összeadva amúgy is brutál sok xp-t jelent, úgyhogy lehet vele ismerkedni sokáig.

Új hozzászólás Aktív témák