Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz jano_77 #182016 üzenetére

    A nehézséget és a haladást én csak a saját teljesítményemhez tudom mérni. Magam egy átlagos játékosnak tartom és a haladásom is ennek megfelelő: a harmadik etap végére a harmadik tekintélyt szereztem meg.

    Hogy lassabban lehet-e haladni? Én pl. sokkal jobban haladtam most, mint az első két szakaszban, ahol először 610, majd 541 pontos csataátlagot hoztam össze, most viszont 810 pontra jött ki a teljesítményem, pedig nem szedtem semmi tiltott teljesítményfokozót...

    Az Emil talán elérhető a végéig, de abban egyetértünk, hogy sokkal jobban és/vagy többet kellene játszani ahhoz, hogy a végére elérhető legyen a titkos tank. is.

    (#182017) Jokerdapro :

    A jutalom tank először a negyedik szakasz után válik elérhetővé. IV. szintű tekintély és 6 tekintélypont után választhatod sz STA-2-t. Szerintem nem szabad kiválasztani idő előtt semmit sem. Játszani kell, próbálkozni (mint a kiskutya :) ) és ha sikerül megcsinálnod a szakaszonkénti egy tekintélyt, akkor októberben begurulhat az Emil és a (szuper)titkos tank is... Viszont ha idő előtt megigényled az STA-t vagy a WZ-t, akkor azok a tekintélypontok mennek a levesbe...

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák