Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Én tegnap olyan délután 6 körül játszottam két csatát, akkor még minden flottul ment. Pillanat alatt bedobott, nem laggolt, nem találkoztam anomáliával, leszámítva a szűkülést. Az nekem is feltűnt. Randomban a Pilot is, és az FV4202 is gyorsabban beszűkül, mint amire újratölt, itt meg nem. Olyan, mintha a legénység alap lenne, és a célzásgyorsító is le lenne véve a tankról.
    Ahogy hallom, másnak is feltűnt, szerintem ez bug lesz.

    Amúgy nekem is nagyon bejön a játékmód, tavaly is szerettem. Nem is feltétlenül a farmolás miatt, hanem úgy általában. Szerintem ez az egyik legjobb map is. Van rajta minden, tök jól lehet hull-downt nyomni, és vannak kellően nagy sziklák, épületek is, hogy a heavyk is tudjanak csiki-csukizni. TD-knek is jó szerintem, sok a bokor a dombtetőkön, és jó belátni a bázisokra. Elég nagy ahhoz, hogy oldalba is lehessen támadni, ha szükséges. Az artyk is be tudnak lőni sok helyre, de annyira sok kulcs pozíció van még egy szektorban is, hogy egyáltalán nem voltak zavaróak. Egyszerűen nem tudnak mindenhova figyelni. És az, hogy csak 8-asok vannak, az minden pénzt megér. Alig láttam Löwét, meg Defit, mert hiába "kemények", lassúak ahhoz, hogy érvényesüljenek, és azért az arty+légicsapás kiiktatja őket seperc alatt, ha egyszer láncot kapnak. Én pl így jártam az IS-M-el. :B

    Vagy a második bekezdésem csak a kezdeti lelkesedés. :DDD

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák