Új hozzászólás Aktív témák

  • Yofej75

    aktív tag

    válasz adamgreen #177963 üzenetére

    Egy kis tiszta víz a pohárba: "In this video skill explains how matchmaking, game balance and the current artillery mechanics make the game very hard to enjoy especially for new or inexperienced players, meanwhile offering his own solutions to the problems."

    Maradjunk az "új" játékos eseténél:
    1. alacsony tierben játszik, ott annyira nem gáz a +/-2 tier (sőt!!! tier 1 és2 e szempontból nem is releváns)
    2. alacsony tierben játszik, ott annyira nem gáz az önjáró lövegek tevékenysége
    3. alacsony tierben játszik, ott annyira nem gáz a +/-25% RNG
    4. alacsony tierben játszik, azaz még tanul (remélhetőleg nem keveset - és nem csak sírni)

    Ugyanez a tapasztalatlan játékosok esetére vetítve:
    1. tapasztalatszerzésre ott vannak az alacsony tierek (ld. pár sorral fentebb)
    2. ha az 1. pont nem annyira szimpatikus dolog akkor így járt (de!!! tier 9 és 10 esetében a +/- 2 tier ugyebár már nem releváns)

    Na most magamról is egy kicsit: tapasztalattal nagyon nem rendelkező relatív új játékosnak is számíthatok hiszen mindössze kb 17000 csata van mögöttem és a statom nem éppen reklámozni való de mindennek ellenére nem az artykban, nem a WG-ben, általában nem a csapattársakban, nem az MM sem az RNG istenségekben keresem a hibát hanem elsősorban magamban, a saját tetteimben és a rengeteg véletlenszerűségben ami a játék minden egyes másodpercét meghatározza. Nem azért játszok, hogy bosszankodhassak és igyekszem nem bosszankodni ha nem megy a játék. Persze nem esik jól amikor akármi miatt sorozatban veszít a csapat vagy "csak" sorozatosan kinyiffanok a csata első perceiben és olykor én is hangot adok a véleményemnek de az általában személyre szóló nem pedig általánosítás.

    Mondjuk ezt a balanszolás és MM problémát még mindig nem értem...

    (#178028) Dewri változatosabb. A Star Wars is unalmas lenne a sithek nélkül, nemdebár...

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Új hozzászólás Aktív témák