Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Tegnap éccaka mikor meguntam a kreditfarmot kicsit nézelődtem a garázsban meg a barakkban, találtam ott mindenfélét... :D Meglepődtem, hogy 3 kis tierű német közepes prémium is van a garázsban, és még az M10 is ott van T7-ben. Volt elfekvőben egy parancsnokom lámpával, meg még a T55A legényei (0 skillel, de legalább 100% alappal), hát szépen sorjában beültettem őket ezekbe a prémekbe, és úgy is feljöttek 60% körüli értékre, hogy:
    - Grosstraktor 1/1 win
    - T25 0/3 :W
    - Turán 0/4 :W :W (ebből egy nagy kaliber)
    - M10 1/1
    Azaz összességében 9 meccsből mindössze 2 győzelemmel is simán felhúztam egy bő fél skillt, durva. És még csak nem is volt valami nagy boost bekapcsolva, csak 50 meg 100%-ok, nem is ilyen 200-300-ak, győzelemről meg alig volt ugye szó... Amúgy a legények majd az E50M-be mennek, mert úgy döntöttem megtartom az E50-et.
    Ezen felbuzdulva a briteknél ugyanezt eljátszom majd, ott CromB-m meg FV4202-m van, és ott meg visszaveszem a 7/1-et, abba mennek majd a legények, jó lesz majd maratonozni, SU 130 PM-nél is T9-ben gyűjtöttem az xp-t.
    Az MKA meg tényleg jó kis jószág T2-ben, SP I C legényeit tápolom majd benne. :)
    (Fene tudja már számontartani ezt a sok kis prémium mütyürt. :N Kikapcsolódásnak jó velük nyomtani.)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák