Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Simulacrum #171035 üzenetére

    Tegnap volt egy csatám Lakevill-en, ahol a lightunk - AMX 1357 egy KÉK játékos - beállt A9-be egy bokor mögé! El gurult a gyógyszerem - nem ez volt aznap az első ilyen csatám - és oda gurultam mögé és elkezdtem tolni. Majd elkezdett menekülni és akkor kezdetét vette egy pár perces kergetőzés, ami közben néha mellé lőttem, hogy érezze a törődést. Mivel korábban is volt már tankba lövésem, nem mertem bele lőni, féltem a bantól, így pár perc kergetőzés után gondoltam, akkor megpróbálok hasznára lenni a csapatnak. A legvégén sajnos ez a barom egy IS3-al maradt szemben és volt olyan hülye, hogy szó szerint szemtől szemben próbálta meg kinyírni, de persze pattogott, mintha gumilövedékkel lőné! Annyi esze nem volt, hogy mikor az IS3 ellőtte magát és nem ölte meg, akkor mellé, mögé guruljon és úgy lője ki, mert már alig volt HP-ja amúgy. Csata jelentésnél mit gondoltok ki/kik voltak az első két helyen?! Igen, mi ketten! Úgy, hogy percekig csak kergetőztünk és nem foglalkoztunk az enemyvel. Mit csinálhattak a többiek - moziztak és rajtunk röhögtek vagy drukkoltak vmelyikőnknek?!

    Nem vagyok büszke a tettemre, de nagyon rühellem, ha egy spotter a leghátsó sarokba áll be és hiába szólnak Neki, szarik bele és még neki áll pofázni. Az ilyen ne üljön egy light tankba, hanem TD-be vagy artyba. :W

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák