Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Nem bírtam magammal, gyorsan pontot tettem a Conway-ügy végére, 172 csata és szűk 2500-as átlaggal fejeztem be. Azon melegében meg is vettem a Száguldó Budit, mert nem bírtam magammal. :D Hát ez a gép egy állat, minden tekintetben. Akkora mint egy disznó, piszok nagyot pukkant, és piszok nehéz vele jól jatszani. Egyelőre ismerkedési fázisban vagyunk, bár a 11 meccs alatt elért 3 győzelem nem a legszebb bemutatkozás, de majd javul a dolog. A HESH borzasztóan hektikus, a Conwayen jobban ráéreztem, persze majd idővel ez is jönni fog... Az AP-ja is jó amúgy, amikor tutira kell menni, akkor jól dolgozik, csak hát gyarló az ember, csábító a közel kétezres sebzéssel kecsegtető robbanó... :-) No és itt kell okosnak lenni, érezni a lőszerváltás ütemét. Ami jó, hogy nem ellenfél a legerősebb páncél sem, hulldown megegyebek nem akadály, oda kell pottyantani egyet, aztán mosolyogni. :-) Egyelőre mindössze 3200-as átlagom van, illene feltornászni 3500-ra, és akkor elégedett leszek. :))

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák