Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kökény

    aktív tag

    Én is megvettem, hétvégén nyomtam is vele, 19-es szinten vagyok, de első főbosst még nem sikerült kinyírnom.
    Lehet kicsit félrefejlesztettem, de már megvárom a level 20-at, akkor elég jófajta fegyókat és egyéb cuccokat lehet már vásárolni az NPCk-től.
    Eddig a legjobb Diablo klón, amivel én játszottam(saját véleményem nyilván) POE és Grim D-al is próbálkoztam.
    Mondjuk ez hasonít a legjobban is a D3-ra, CHC, CHD, Attack speed stb itt is ugyanúgy megvannak.Nem bonyolították túl, nekem ez is tetszik benne.Pont eltalálták azt az egyensúlyt, h 1-1 bossfightnál megvan a kihívás, de érzed azt is, hogy kis odafigyeléssel lenyomhatóak.Nem kell egy fehér mobot percekig csapkodni.
    Én egy közelharcost építgetek, 2 hammerrel a kezében, csipázom,hogy kell használnia magic spellet is és az is sebez rendesen, ha ellőtted a magic spellt töltődik a range-nek nevezett akármid, abból meg tolhatod a fizikait, leapattak-szerű spell vagy itt is van whirwind stb stb.
    Skillfa is rendben van, nem olyan átláthatatlan, mint a POE.Elkezded egy közelharcos ágat, de teszel mondjuk a Hunterre is, hogy például növeld az AS-ét a karinak, vagy rágyúrsz a vazsi ágra, ha keményebben akarod tolni a light,fire és egyéb spelleket.Sztori szinte 0, de egyáltalán nem zavaró.
    Grafika *5-ös, a skillek effektjei nagyon látványosak, élvezetes no :)
    Ami nem tetszik: nyilván az alpha állapot miatt, de tele van bug-al a játék,játék közben kidob egészen a Windows-ig, néha "lebeg" a karim a föld felett, nem lépeget, nem fut, hanem lebeg, bizti átmegy Archon formába :D Beragadt a vízbe, mondjuk ott TP segített. Waypointnál szintén beragad, nem indul el egyik bill parancsra sem. Néha a skillek effektjei is elmaradnak, elsüti, de a látvány elmarad.
    Vannak rare magic lego tárgyak, eddig 19-es szintig egy legot dobott.Skilleket bármikor inygért visszatörölheted, nem csak a passzívot, hanem a erőre, ügyességre stb-re tetteket is.(itt is mint D3-ban,csak máshogy nevezik). Van ékszerész, kovács stb...
    Röviden ennyi, arénába még nem jutottam, gondolom túl kéne esni az első főbosson, de ahhoz még gyenge és türelmetlen vagyok :)
    Szóval most lelkes vagyok, remélem nem cseszik el és ki is jön majd valamikor az egész játék, endgame-ra is kíváncsi vagyok, azon sok múlik ;) Bármi kérdés van, jöhet, megpróbálok rá válaszolni.

  • kökény

    aktív tag

    Kis update: végigvittem, level 20 jelenleg az elérhető max szint. Főboss megölése után megköszöni a játék, hogy időt szántál rá, a sztori itt egyelőre véget ér, de felajánlja, hogy arénában próbára tedd magad, meg dungeon masterrel is beszélhetsz.(Ez utóbbi nem jött össze, bugos a lelkem, majd egyszer beadja talán külföldi fórumokon is panaszkodnak rá, nem működik még normálisan)
    Amúgy látványosan lehet fejlődni lvl20 után.Skilleket könyvekből lehet megtanulni ha már megtanultad, akkor a talált könyveket "knowledgert" cserébe el lehet adni az Archivistnél vagy hogy a fenébe hívják, DE nehogy a kovácsnak add el, mert akkor csak pénzt kapsz érte, a skilles csókának kell eladni és akkor lehet az érte kapott knowledgeből a skilleket fejleszteni.Én is elb@ctam, te ne kövesd el ezt a hibát! :)
    Aréna: van sok különböző, de alényeg ugyanaz, jönnek hullámokban a szörnyek öld le őket, vagy szintén jönnek, lőnek ütnek-vágnak, neked meg túl kell élni, bizonyos időlimitig életben kell maradnod.
    Van amelyik nevetségesen könnyű, egyetlen szörny jön és kábé a leheletedtől megfekszik, ezen még lenne mit csiszolni, de már így is akad 1-2 kihívást jelentő.A végén jutalmat kapsz, van ahol szép kis lego cumót dob. :C
    Van egy napi leaderboardos küldi is, ez nem az arénában, itt végig kell menni egy barlangszerűben és minél rövidebb idő alatt kell teljesíteni, hogy minél előrébb végezz a leaderboardon...semmi értelme sztem, hacsak az nem,hogy most benne vok a legjobb 30-ban :D
    Most már véregyszerű szinte minden egy ütés, 300 körüli dmg-ről pillanatok alatt felmentem a talált jó cucokkal 1300 fölé. Nem tudom, h ez örvendetes, vagy egyszerű, de elég, ha mondjuk minden pontodat a Ferocityre rakod(melee-nél, rangednél meg Agilityre) és fekszik minden,skillfán meg a szokásos dolgokra, AS, CHC CHD növelő tulajdonságokra.
    Kipróbálok még egy íjász ágat meg egy vazsisat, most el vagyok vele, jó kikapcsol a monoton D3 után.

  • kökény

    aktív tag

    válasz reelc #6 üzenetére

    Szia, gondoltam szólok, mert te csipázod az új dolgokat ;)
    Laptopon próbáltam ki GTX850-es van benne, nem a legideálisabb, tudom, jad ha a gyerek odaenged az asztalihoz azon is kipróbálom :)
    Crafting, mint olyan még nincs, én nem találkoztam vele.Vannak gemek(drágakövek), amelyek különböző szintűek, mintD3-ban, ezeket lehet a foglalatos tárgyakba belerakatni az ékszerésszel, tökre ugyanaz, mint D3.
    Sajnos nincs még rengeteg, hanem ahogy írtad párfajta drágakő van és slussz.Jól látod semmiben sem jobb/több ez a játék, de komolyan, ez is csak egy klón, tényleg a grafikát tudom kiemelni, meg a skillek látványosak, menőn néznek ki a szörnyek köbö ennyi.Jó ötlet az aréna, de még kidolgozatlan, nevetségesen könnyű most még.Tetszik, hogy nincs túlbonyolítva, innen-onnan loptak ötleteket, de ezeket remélhetőleg jól használják fel. Multiplayerrre is kíváncsi leszek, eléggé zabálj a teljesítményt nincs nyilván rendesen balanszolva, ez így most multiban állókép lenne sztem nagyon sok gépnél.Ja megnyílt végre a dungeon masteres rész is, nyílik egy portál, lemész és ölöd az ellent, D3 sima riftjéhez hasonlít, több dungin végigmész és a végén van egy főbossz.De néha olyan pályákon megyek, hogy állam keresem, szépen kidolgozott a táj, egyes helyeken olyan mélység alattad, hogy beleszédülök, ebben erős ez a játék.
    Amúgy jól látod skillek nagyon hasonlóak a D3-hoz, itt is van seismic(még a neve is ugyanaz) whirlwind, vazsi ágon fireball, fire rain, íjásznál égből eső nyílvessző, multishot, fagyasztós nyíl stb.stb.
    Azt olvastam, hogy 5 ACT lesz, egyik fejlesztő nyilatkozta, hogy sok videós átmenetet akar bele rakni, sztori módba ez van, akinek bejön van, akinek nem(nekem bejött a D2-ban anno).
    Szóval van it még mit fejleszteni, de ha egy jó kis klón lesz, patentül összerakott játékmenettel, ötletes endgameval már nyertünk sztem.D3 nem tudom mi lesz, azon lehet csak egy D4 segítene már csak.
    Jó a Wolcenbe, hogy alig várom h este toljam megint, most farmolok még a karimnak cuccokat, fel lehet tolni rendesen a sebzést megfelelő cumókkal. Felüdülés a monoton D3 után, amit még mindig szeretek, de na több ezer óra után kell a vérfrissítés :D
    GD még mindig azt mondom,h jó játék, de nekem nehéz, és elment tőle a kedvem, de megvan steamen, bármikor elővehetem ;)

  • kökény

    aktív tag

    válasz DeckardCain #8 üzenetére

    :C Szuper, kíváncsi lennék pár ősdiablos véleményére is, kinek, hogy tetszik, ha lesz rá lehetőségetek adjatok neki egy esélyt. Mondjuk előre szólok, h tele van bug-al, de az Alpha verzió tudatában erre előre fel lehet készülni és el kell neki nézni még most :)

  • kökény

    aktív tag

    Itt a roadmap: [link]
    Valamelyik fórumon olvastam,hogy idén márciusban jön megint új tartalom, a fenti linken lejjebb kell görgetni és olvashatjátok mit terveznek 2018-ra.(Crafting is most fog jönni!)
    Asszondja, hogy: "Apocalyptic form !" - na erről jó lenne többet tudni.

    [ Szerkesztve ]

  • kökény

    aktív tag

    válasz kökény #10 üzenetére

    Ezt találtam róla hirtelen: "Apocalyptic Form: According to your play style, you will develop special powers for your character, changing their abilities and look. Fierce melee warriors may gain a third arm to equip with a new weapon; a fire caster will have their skin turn into lava, healing from fire. Even wings and horns might appear depending on your actions!"
    Jól hangzik, szóval akár Isten is lehet belőlünk, vagy legalábbis mindenható :)
    [link]
    Features pont alatt.

  • kökény

    aktív tag

    válasz reelc #13 üzenetére

    Nem off ez, elfér itt szerintem.
    Én mindig is kerestem más alternatívát a D3 helyett, egy ideig én is POE-ztam, általában a nyarakat kihagyom, rossz időre visszaülök a D3 elé, amúgy jó visszatérni hozzá, de most megint dögunalom.
    Nekem egy nagy ellenségem van a közös játszmákkal...az idő.2 gyerkőc van egyik 2éves kiscsaj és akkor el is mondtam mindent, lehet megbeszélünk egy időpontot és qrvául nem jön össze, mert minden más közbe jön, ezért nincs állandó D3 csapatom sem, nem is ígérgetek, mert hiteltelenné válnék.
    Mindig azt mondom, ha fent vagyok írjon rám,aki játszani szeretne, GD-t nem adtam fel, fogalmazzunk úgy,h félreraktam, de szívesen elfogadnám a felajánlott segítségedet, lehet, hogy csak egy kezdő seggbebillentésre lenne szükségem és rákapnék az ízére ;)
    D3-nak fl kell kötni a gatyát, emlékszem amikor kijött a Lost Arc első videója, az nálam állleesős volt, aztán ott van a Lineage Eternal, csak Európába ezek még nem jöttek át, sőt Koreában is még heggesztik őket, ha nem tévedek.Szóval vannak itt szépséges játékok, pár éven belül remélhetőleg kijön 1-2 belőlük készen is és akkor D3 bajban lesz, már most is bajban van a POE miatt szvsz.Itt sikeres jövőt csak a D4-ben látok, nem lesz elég a D3 szintű grafika, játékmenet stb.Meg kell újulniuk, mert a klónok előbb-utóbb beelőzik a nagy múltú D-t.
    Amúgy igazad van D3 elkényelmesít, utána minden játékban az egyszerűséget a könnyű haladást várnám el, de tudom, hogy ez nem helyes, sőt, ha küzd érte az ember sokkal jobban örül az eredménynek.
    GD-vel kapcsolatban kereslek majd a topikjában vagy priviben ;)

  • kökény

    aktív tag

    Felraktam asztali gépre is, ott még jobban akadozik, mint laptopon, mondjuk mindent high-ra állítottam, elindítottam egy crossbow-s karit, élvezetes azzal is eléggé darál, de a bug és akadozás most már tud idegesítő lenni, gyorsabban haladna az ember, most már, hogy kicsit ismeri a sztorit, de a vas nem engedi... :)

  • kökény

    aktív tag

    válasz reelc #19 üzenetére

    Ja persze, nem érdekes, játszottam vele eddig 21 órát, nem baj, ha megy a levesbe, 3000 órás karinál már nem lenne őszinte a mosolyom :D
    Arra jó, hogy ha lesz egyszer belőle valami nem teljesen vakon kezdek majd neki ;)
    Úgy vagyok vele, ha már kiadtam érte a 6eFt-ot legalább próbálgassam amennyire időm engedi.

  • kökény

    aktív tag

    válasz Peppo #24 üzenetére

    Szia, na örülök, hogy tetszik neked is. Ha kivitted 20-ig, próbálgasd a dungeon mastert, olyan, mint a sima GR D3-ban. Vannak legok is a játékban, nekem esett már több is. Arénát is próbáld ki, ott a Grozogr "küldit" kiválasztva 100% ad egy lego kardot, de akárhányszor megcsinálod, csak azt fogja dobni igaz más statokkal ;)
    Set cucokkal még nem találkoztam, sztem azok még nincsenek benne, gondolom bizonyos szint felett dobja majd a játék, tuti nem 20-as szinten fogja hozzánk vágni :)
    Térkép jah, az xar vagy szokatlan, nekem sem jelenik meg csak dungiban, ha Tabot nyomok, 1-2 waypoint megtalálása gondot okozott nekem is.
    Még az új patchet nem próbáltam, nem voltam itthon mostanság...
    Jah lego cuccot fénycsóva jelzi itt is, szóval könnyen észre fogod venni ;)

    [ Szerkesztve ]

  • kökény

    aktív tag

    válasz Peppo #32 üzenetére

    Lvl20-on mindegyik kari op, elég ha csak az összes pontot az adott kari főstatjára teszi az ember, meg olyan kék tárgyakba öltözteted, ami szintén a főstathoz ad, meg nyilván a skillfát sem cseszni el nagyon és akkor mint kés a vajon.
    Ahogy olvastam ezzel a villámlással azt akarják(ták) elérni, hogy például vízben álló monsztákra a villámhatás felerősödik,tehát környezetfüggő lenne egy adott elementális skill dmg-je, de úgy látszik ez ilyen bugos maradt, földön is villámlanak ha kell, ha nem :)

Új hozzászólás Aktív témák