Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Sziasztok!
    Tp-link 1043 routert használok. 2 win7-et használó gép és 2 telefon csatlakozik a hálózathoz, és egy vezeték wifis nyomtató. Pár nappal ezelőttig minden rendben volt, minden eszköz gyorsan csatlakozott a hálózathoz. De új szerződést kötöttem ugyanannál a szolgáltatónál, új felhasznév+jelszó. Na azóta vannak gondjaim. A telefonok nagyon lassan tudnak csak csatlakozni a routerre, már ha sikerül nekik, sokáig azt írja hitelesítés, ip cím lekérés stb. Korábban néhány másodperc alatt fent volt mind ha bekapcsoltam a wifit. A vezeték nélküli nyomtató is küzd, a laptopról és a pc-ről is szinte elérhetetlen, ha ráküldök egy nyomtatást, több perc mire elindul a nyomtatás. Az a fura hogy a router felületén amint bekapcsolom valamelyik eszközt, azonnal látszik mac címe, szóval mintha rögtön fent lenne. De akkor mi a franc tart ennyi ideig? Néha a telefonok ha a router közelében vannak, akkor is azt írják hogy hatókörön kívül.
    Amikor az új szerződésnek megfelelő adatokat átírtam benne, akkor csináltam egy resetet és mindent újra megadtam neki. Az otthoni hálózatban megosztott mappákat is nagyon lassan tudom csak megnyitni.
    Mitől ilyen tetű lassú? :((

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák