Új hozzászólás Aktív témák

  • MightyMan

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!

    Segítsen aki tud kérem! Volt, illetve hát még van, egy linksys wifis router-em, még a hőskor kezdetéről... hát, egy egész utca távot átlőttem vele, meg egy másik oldali antennával, ezzel a részével, mármint a wireless- el komolyabb gondom nem volt... a stabilitásával viszont igen... masszívan töltök rendesen mikor mit, meg mikor mennyit, de a router az sosincs kikapcsolva, mind1, a lényeg, hogy sem a közvetlen p2p-t, sem a torrent kliensek által rászabadított adatmennyiséget nem viselte el 24 óránál tovább, így mindig fagyott. Ezt úgy küszöböltem ki, hogy eléraktam egy repotec nevezetű routert, az csinálta az routolást, ez meg gyakorlatilag csak egy wifis access point... VOLT! Mind a mai napig! Ugyanis megadta magát a drága! Távozott az örök virtuális bitmezőkre!
    Mondjuk egy könnycsepp nemsok annyit nemfogok érte hullatni az is biztos... És akkor most milegyen?! Teszem én fel a kérdést! Olvasgattam,hogy esetleg smc... elég sok, sőt mondhatnám úgy, több mint sok rossz véleményt láttam, eléggé elbizonytalanított... ami még nálam szóba jöhet, az max. a d-link, mindenki isteníti, hogy milyen stabil, amivel egyet is értek, mert nem egyet telepítettem már le ide-oda. De egyvalami tény... hogy szerintem rohadt igénytelen egy kis valami. Szóval 2 dolog maradt! Van egy olyan nevezetű szerzemény, hogy S Robotics US Robotics 805461. Van esetleg valakinek valami kontaktusa vagy volt ilyennel?! Aki tud mondjon már valamit egyáltalán erről a termékről, mert elég komoly kis cuccnak tűnik így a specifikációt böngészgetve. És bármennyire is fáj ezt kimondanom, a másik szóbajöhető dolog bármennyire is nem akarnám, az ismét egy linksys, az pedig a Linksys WRT300N. Na ez most anyagilag egy kicsit húzósabb, és nemtudom, hogy egy LINKSYS, megér-e nekem 30-35 jómagyar aranytallért?! Ugyanis ha ezis azt fogja csinálni, mint az elődje, akkor biztos, hogy fogom a 20kilós samut, és addig verem vele, amíg egy 1-es vagy egy 0-ás el meri hagyni bármelyik ic-t! De ha azt mondjátok, hogy ez kúl, meg esetleg valaki már használ is ilyet, akkor elgondolkodom rajta, hogy áruba bocsátom a lelkem valakinek, és beruházok egy ilyen jószágra! De egyéb jótanácsot is elfogadok, csak kérlek titeket, segítsetek!

    Thanks by the way!!!

Új hozzászólás Aktív témák