Új hozzászólás Aktív témák

  • plaschil

    aktív tag

    Üdv!
    Van egy acer emachines E520-as notija bnőmnek. Nos lanban mértem egy internet sebességet, úgy tudja az egyébként 10Mbit/s-et le, és az 1Mbit/s-et fel.

    Wifi-n jön a fekete leves, ugyanis ott nem éri el csak a 4Mbit/s-et le (épphogy), fel viszont marad az 1Mbit/s. Ráadásul úgy, hogy a router itt van közvetlen a noti mellett. Nem is lenne baj, ha ezt a sebességet tudná legalább, de nem tudja, mert semmilyen oldal nem jön be, vagy nagyon-nagyon sokára. Előbb egy torrent letöltésnél kb 50-60kbps-et tudott.

    Minek a hibája lehet ez? A router egy TP-LINK WR542, de ezt csinálta egy D-Link DI-524-el is.
    OS volt már win xp 32bit, és most win 7 ultimate 32 bit. Mindkettőn ugyanez.

    Régebben tudott vele wifizni kint a kertben is, most meg ha elviszi fél méterre a routertől semmilyen oldalt nem tölt be... A jelerősség viszont mindig tökéletes szerinte.
    Azért érdekes számomra, mert úgy gondolom, ha a noti wifi-jével lenne baj, akkor a feltöltés is visszaesne wifin keresztül, de az mondom mégegyszer, marad ugyanannyi mint lanban.

    Az én notimon (acer 5740G) amúgy minden rendben van...

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Új hozzászólás Aktív témák