Új hozzászólás Aktív témák

  • mezis

    nagyúr

    válasz flash- #16005 üzenetére

    Üdv.!

    "a sárga felkiáltójel a jelerősség mutatón is megjelenik olyakor olykor(korlátozott hozzáférést ír a kapcsolatra ilyenkor"

    Az erős jelből mennyi lehet a zaj ? (Más WiFi eszközök, "ipari melléktermék - mikrohullámú sütő,...". Az asztali PC-d mögé jól eldugtad a antennát (a PC háza mennyire árnyékolja). Próbáltál jobb helyet keresni akár a router antennájának akár a PC antennájának ?

    "a böngésző fülön csk annyit ír: Betöltés... és csak 2 perc mulva hozza be az ismert oldalt"

    Az elmúl napokban UTP-s kapcsolatnál a Firefox-al jártam hasonlóan, parallel az Opera max sebességgel hozta amit kellett. A Firefox aztán kapcsolat nélküli munka módba tette magát annál a letöltésnél - a többi megnyitott oldalnál nem. Ebből csak a csuki/csiki hozta ki. (A CHIP magazin 250 MByte-os ajánlását töltöttem le, az Opera már rég befejezte, a Firefox meg szenvedett pár kilo bit/ sec-el). Böngészőháború ? Vírus ?
    Ilyen estben hasznos segítség egy egysoros batch programocska:
    ping 8.8.8.8 -t
    Ez a Google nyilvános DNS-e. Mostanában kábelneten nekem 15-20 msec, szolgáltatóm DNS-e ennél kisebb, régen az Externeté ADSL-en 30-40 msec volt.

    mezis

Új hozzászólás Aktív témák