Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Üdv mindenki! :)
    Még decemberben tönkre ment a chuwi vi 8 tabletem (Régebbi kiadás)
    Munka miatt mivel bejáros vagyok szeretnék egy tabletet, napi másfél óra az út(el-vissza 3 óra) .
    Mi a legjobb amit tudok venni 20-30E környékén? Arra gondoltam egy Chuwi vi8 plus lesz a kiválasztott,az elődjével elégedett voltam. Olyan dolgokra kéne mint filmet nézni, sorozatot, esetleg játszani nem túl nagy játékokkal. Ami játszanék San andreas, vice city, talán gta 3-2. Ford Racing 2-3, Age of empires 2, Strongold Crusader HD. Még Pár régebbi nfs-t játszanék ki út közbe, Underground 1-2 Most wanted.

    Még olyan kérdeznék lesz-e új olcsó atom cpu vagy valami alternatívája? mert tudtommal az intel kivégezte az olcsóm atomok gyártását. Így vélhetően Z8300 a legjobb amit lehet venni olcsón, nem mondom gyenge de azért egy újabb energia takarékosabb 2017-es kiadás jól jönne. Esetleg örülnék ha az amd adna ki olcsón ilyen cpu-kat és akkor lennének olcsóbb tabletek. Ami az enyémbe volt Z3735F egész jó volt, de az volt a bajom hogy 10 perc játék után visszavette az órajelet és 60-ról visszament 35-40 fps-re. Colin Mcrae negyedik részét játszottam akkor.
    Surfacek is jók, erősek de az áruk extra vastag :DDD

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák