Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    válasz GeorgeV #54 üzenetére

    És ezért biztos, hogy az MS a hibás, hogy nem tudtad deaktiválni a programot? (Megjegyzem nem kötelező minden programnál, raktam pár napja úgy újra a gépem, hogy elfelejtettem bármit is deaktiválni, és simán visszament a PS, Office 2k10, stb). Lényegében semmilyen Win8-ra felróható hibát nem tudtál előhozni, a 16 bites dolgot is hagyod már... egy kicsit eltúloztad a dolgot szerintem.

    Azért MAC esetében jóval egyszerűbb a helyzete az Apple-nak , mivel negyed annyi program kompatibilitásra sem kell ügyelniük egy frissítés esetén...

    (#56) GeorgeV: a 16:9-es részhez meg annyi, hogy nem tudom milyen TV műsorokat nézel, de ha a forrása az anyagnak 16:9-es semmi hiba nincs benne, de ha a 4:3-as anyagod automatikus fit to screen-re rakod akkor persze, hogy csúnya. Ugyanez megvan 4:3-as TV esetében is, ha 16:9-es forrást nézel rajta.

    A betűkön meg lehet nagyítani ha túl kicsi, monitor kontraszton is lehet állítani, erre azt tudom mondani, hogy miért nem vettél csak 1080p-s monitort.

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák