Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Üdv,

    Rendszer újrahúzás előtt állok és nem igazán tudok dönteni, hogy már a legújabb Win10-et dobjam e fel vagy maradjak a 8.1-nél. Mennyire érdemes a legújabb változatot fő rendszerként használni? Mi az általános vélemény? Sokat eddig nem nyertem ki a Google-ből, eléggé megoszlik a vélemény ill. amiket találtam bench-eket még 9xxx buildekkel mind a 8.1-et hozzák ki jobbank valamivel 7/8.1/10 közül.

    Nekem első sorban az a lényeg, hogy a játék teljesítmény jobb legyen vagy minimum olyan mint 8.1-en.

    Köszönöm! :R

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    válasz #58000384 #6453 üzenetére

    Koszonom!

    En azt olvastam a 10130-al vannak gondok amiket a 1013x-ben javitanak is. Azt tudom, hogy a 10134 kiszivargott ill a 10136-rol is jottek ki kepek de nem tudom ezek updaten keresztul mikor lesznek elerhetoek.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    Sziasztok,

    Amennyiben nem 8.1/7-rol frissitek hanem dobozos/digitalis Win10 ENG x64 Pro-t szeretnek venni azt hol erdemes megtennem? Iponnal latok 51k-ert. Nem tudom ennel olcsobba kapok e valahol. :)

    Mas: olvasgatom mar egy ideje a topicot meg kulfoldi oldalakat is, eleg tetemes mennyisegu info van. A dobozos verziokkal mi a bottom line: en viszonylag surun cserelek vasst az OS alatt, ez a dobozos verzional ugye nem fog gondot okozni?

    Koszonom!

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    válasz front3r #15401 üzenetére

    +1 ez az egesz hiszti emiatt akkora okorseg, hogy nem igaz... Nem jo semmire csak a "parasztvakitasra" meg panikkeltesre.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    Schawo, Efs: igazatok van. Az OEM valtozat. Akkor storno. Szoval 80k az MS-tol? Akkor meg varok vele. Felkesz termekert ennyit biztosan nem fizetek. Majd ha mar tobb tapasztalat es javitas lesz benne Q4 korul. :)

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    Sziasztok,

    Egy kis tisztán látást szeretnék kérni Windows 10-re való áttérésben. Eszméletlen mennyiségű info van a neten Win10-el kapcsolatban de sajnos sok az out-dated és/vagy hülység is.

    Helyzetem egyszerűen és tisztán a következő: nem tudok és nem is szeretnék upgrade-elni 7/8.1-ről. Egy teljes értékű x64-es Pro ANGOL verziót szeretnék. Kérdéseim/aggályaim:

    1: Amennyiben megvásárlom a "dobozos"(létezik egyáltalán ilyen?) verziót akkor az azt fogja jelenteni, hogy megvettem és míg az MS támogatja a Win10-et addig én azt szabadon úgy használom fel a saját gépemen (egydejűleg 1db PC-n) ahogyan akarom és annyiszor telepítem újra ahányszor akarom ha minden nap hardware-t változatok akkor is probléma mentesen? Elég gyakran változtatok hw-t a gépemben. Ha jól tudom a MS-nak a hardware az alaplapot jelenti és ha az változaik akkor lehetnek gondok egy OEM változatnál. Ez a teljes értékű box verziónál ugye nem áll fent és nem fogok problémákba ütközni pl. a 3-ik alaplap váltás után? Ez nagyon fontos mert ha már ennyi pénzt kiadok a Win10-re akkor elvárom, hogy ne kelljen azon aggódnom, hogy 2 év múlva az x-ik hw komponens változtatása után esetleg nem tudok OS-t installálni. Hangsúlyoznám, hogy egyidejűleg csak egy PC-n lenne az OS tehát azt a megkötést megértem, hogy több gépen egyidejűleg nem lehet felpakolni mert akkor boldog boldogtalan 1db termékkulcsot használna. De az, hogy a teljes értékű OS-em egy bizonyos hardware kompozícióhoz legyen kötve azt nagyon nem szeretném.

    2: Hol tudom a leggyorsabban és legegyszerűbben megvenni a fent említett verziót? Vicc kategória, hogy felmegyek az MS oldalára és azt írja a Win10 oldalán, hogy érdeklődjek a helyi kiskereskedőknél... A helyi kiskereskedőknél OEM verziókat találtam ami nem kell.

    Köszönöm a segítségeteket es elnézést a kissé indulatosabb comment-ért de már nagyon elegem van a sok félreinformálásból, ködösítésből és hogy nem lehet valamit egyszerűen, gyorsan elintézni még akkor sem ha teljes árat kérnek el érte...

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    válasz Rasiel #24294 üzenetére

    Hat ez egy vicc... Nincs Mo-n hivatalos MS viszontelado?! Arrol esetleg nem tudsz valamit, hogy a feltetelek mik? Korlatlan felhasznalas?

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

  • Landon

    őstag

    Sziasztok,

    Nem birok zold agra vergodni a kovetkezo problemaval:

    Adott egy Windows 10 Pro. Letolti a legfrissebb update-et felinstallalja majd restart utan kozli, hogy nem sikerult az update installalada ezert eltavolitja. Ha jol emlekszem ez a legutobbi nagy frissites ota megy es nem tudok ebbol a loop-bol kikerulni. Mar leszedtem a MS registry hotfix-jet erre de semmit nem er. Probaltam offline updatelni de ott meg az installer dob hibat.

    Van esetleg valakinek egy biztos megoldasa erre? :) Ahogy olvasom kulfoldi forumokon eleg sokaknal gondot okozott. Megoldas eleg sokfele van de nem akarom elhinni, hogy az MS nem javitotta ezt meg...

    :R

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák