Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz Gyuri27 #72001 üzenetére

    Nem értem mi ez a nagy gyomlálhatnék, de biztos fontos. Én is amit lehet kikapcsolok, de azért túl nagy energiát nem fektetek bele :)
    Ezt a rossz drivert már többen el akarták magyarázni nekem, én még nem láttam ezt az önálló, mutyuzós(?) telepítgetést (igen, a build upgrade után fel kellett raknom).
    Van olyan cucc rákötve, amiből downgradelt driver van fent, soha nem cserélte ki semmi (csak a build upgrade :) ).

    A hozzászólások számából azért óvatosan vonjál le ilyen következtetést, mert rosszul teszed :P
    Féltucat egyéb lehetséges "magyarázatot" fel tudok sorolni, miért van ez így (nem teszem, mert így is hosszú, csak ha érdekel).

    Egyébként elhiszem, hogy frusztráló, hogy például volt valakinek sikerélménye DOS-on, Win7-en, és a Win10 meg kifog rajta. Nekem is kellett új dolgokat tanulni. De az emberek nagyrésze az EFI-ben nem képes beállítani 2-3 fontos paramétert, és akkor ennek még semmi köze az OS-hez.
    De nem is kell mindenkinek érteni hozzá, én se állok neki például autót szerelni egyedül.

Új hozzászólás Aktív témák