Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz sz.j #126012 üzenetére

    Én azt szoktam javasolni, hogy igazából ha valaki feltelepít egy W10-t, meg minden szoftvert, meg frissítést, úgymond belakja a gépet, akkor is futtasson elég SFC /SCANNOW-t, lehet, hogy meg fog lepődni.

    Most egy atom-stabil gépről csináltam ezeket a képeket, aminek nincs semmi gondja...
    1. Nézd meg a Megbízhatóságfigyelőt: [kép]
    2. Természetesen az Eseménynapló sem szebb: [kép]
    3. Kitörlöm az összes eseménynaplót: [kép]
    4. Admin parancssorban futtatom az SFC /SCANNOW parancsot, ami természetesen talál hibát ([kép]), ezért szükséges a DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth parancs futtatása is: [kép]
    5. Gép restart, ha minden Ok, akkor a Megbízhatóságfigyelő már ezt mutatja: [kép]
    6. Wise Registry Cleaner Free Portable letölt, indít, gyorsvizsgálat, majd ajánlott gombon katt és Tisztítás (semmi más funkciót nem kell használni)
    7. Gép restart.

    Szóval első körben ezt játszd végig (mentés legyen az OS-ről előtte), meglátjuk lesz-e valami eredménye a dolognak.
    A parancssoros módszer rendezi a sorokat a W10 tájékán ill. a naplók törlése segít, az esetlegesen még mindig fennálló hiba javításában.
    A Registry takarító (ez tapasztalataim szerint az egyik legjobb takarító, nem jellemző rá, hogy beborítson mindent) segít a fájltársításos betegségekben.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák