Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz Cs1csó #86323 üzenetére

    "Ennek így egyre kevesebb értelme lesz, minél régebbi a telepítő annál többet fog elpöcsölni az update-el és az upgrade-el."

    Azt ugye tudod, hogy ez így nem igaz? Tökmindegy mikori a telepítő, maximum 3 lépésből fogja megcsinálni a legfrissebbre lépést. 1511 (alap)-> 1511utsó->legfrissebb verzió (maholnap 1809) -> 1809 (utsó frissítés)...

    Egyébként ez most olyan, amit javasolsz, mintha azt mondanád, hogy bátran törje ketté az eredeti telepítőlemezét, mert sohase fogja többet használni. És mi van akkor? Én se használtam egyetlen alkalommal sem az eredeti 7 lemezemet, mert egy már belakott rendszert tettem anno jogtisztává a kulccsal. A lemezt meg ki sem pattintottam a helyéről, szerintem egyszer sem. De attól még bent van az alaplap dobozában pakk, az Office telepítőmmel együtt.

    Azzal viszont egyetértek, hogy ne azt használja, mert tökre fölösleges erőltetni a dolgot, inkább csináljon friss verziójú telepítőt.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák