Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Geth #82383 üzenetére

    Ez így nem tudom igaz-e, a w10-en nem használok ilyet de az xp-n régebben sokszor, ha nyomtam neki háttérzenehallgatás közben egy sleep-et, azonnal végrehajtotta és másnap a power gomb megnyomása után ugyanonnan folytatta. Erre képes volt filmnézés közben is. Természetesen közbe nem ébredt fel 125X. Ez érthető is, ha pl. egy laptopon sietsz, lecsukod a fedelet akkor szerintem annak minden körülmények között sleepbe kell menni, nem tovább zenélni meg vakarózni hogy jajj nem, én most nem.
    Valamint, ép ésszel gondolkodva, ha felébreszti a rendszer mert neki most azonnal haza kell telefonálni, updatelni kell, kávét kell főzni stb., akkor evidens hogy az ébresztés előtti állapotba kelle (ne) visszaállnia. Nekem ez így evidens, lehet másnak nem.
    Laptopon nem használok 10-et, erre a csodára képes bármikor? az jó lehet, elindulok valahova, 100%-os akku tudattal, de ő éjjel szépen leharcolta 20%-ra, ez nagyon babás lehet.
    Nála maga a rendszer ébresztgeti fel, számomra ez szerencsére ismeretlen (még eddig)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák