Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz Kékes525 #82217 üzenetére

    Nah, erről beszéltem. Azt sem tudod, miért, csak megszokásból használod. Hagyjuk ezt itt! Az a manager már a Win 7 idejében megbukott, mert az ingyenes, jól átlátható GIGATweaker pótolta minden tudását úgy, hogy idióta tisztítókat nem tartalmazott. Azóta azt váltotta a Winaero, ami a későbbi rendszerekkel is kompatibilis. Hiába sorolod a hülyeséget pontokba szedve, akkor se nyer értelmet a program. Teljesen triviális, hogy egyesével tudod állítani a beállításokat, nem is értem, ezt minek kiemelni, mint valami előny. Ez nem alapozza meg azt, hogy miért kéne másnak is lewarezolnia / megvásárolnia azt a szart, amit az ingyenes programok károkozás nélkül pótolnak. Szóval off a téma, noob-októl semmi szükség programjálóra, mint ahogy már említettem.

    tibike8: Ebből csak a CCleaner (és a lemezkarbantartó) ér valamit, a másik kettő humbug. Ne hallgass Kékesre, ilyenekre semmi szüksége a rendszernek. Főleg reg takarításra... Értem, hogy nálad is megszokásokról van szó, de gyakorlati haszon nélkül ezeket érdemes elfelejteni.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák