Új hozzászólás Aktív témák

  • belfike

    csendes tag

    Sziasztok!
    Látom elég sok gond van a win10 1803-as verziójával. Csatlakozom azokhoz akik nagyot csalódtak.Az első az volt amikor gallyra vágta a meglévő rendszerem.Csináltam egy tiszta telepítést, de már az elején gyanús volt hogy mennyire ragaszkodik a Microsoft a fiók létrehozásához. Több helyen is említi hogy gyakorlatilag nem érdekli hogy a felhasználó mit szeretne reklámot , értesítést akkor is küld ha belegebedünk is.Aztán jött a "Háttérben futó alkalmazások " kikapcsolásának gyakorlatilag teljes hiánya. Bármit csináltam , minden úrindításkor vissza kapcsolta magát, és vele néhány olyan programot amit én nem használok. (Levelezés , Skype, STB). na ezt egy Microsoftos segítő javasolta hogy használjak egy registry javítást ami meg is oldotta .
    Aztán most jött az hogy nem működik a magánhálózati fájl megosztás. Pingelni tudom a gépeket de nem jelenik meg a hálózati listában egyetlen gépem sem ami a 1803-mal van telepítve. Amit lehet elkövettem , újra indítottam ,telepítettem, hiba javítóztam , kézzel kerestem de semmi.Erre illetve a az előző problémára tudtok e valamilyen megoldást?
    Üdv !

Új hozzászólás Aktív témák