Új hozzászólás Aktív témák

  • CsengődiGeri

    tag

    Na újra itt vagyok az ASUS P5K SE alaplapommal. Frissítettem a 1703-mas verziót 1709-re. Igaz elég perverz módon amiért bizonyára megkapom itt a kritikákat. A menet az volt, hogy kiírtam DVD lemezre a 1709-es egy netről más által készített összeállítását ami a 2018 februári állapota volt az akkori frissítésekkel együtt. Tehát a 1803-mas verzió előtti utolsó állapotot tükrözte szerintem. Ezt a lemezt betettem a gépbe és a windows alól tehát nem magáról a lemezről (nyomjon egy gombot a DVD lemezről történő indításhoz .... ) elindítottam a setup.exe-t. Számomra meglepően a frissítés gond nélkül lefutót. Egy probléma akadt ÚJRA ELTŰNT AZ EGÉR ÉS SEMMILYEN MÓDON NEM TUDOM ELŐHOZNI. Driver Booster is tehetetlen. Ha bárkinek ilyen alaplapja van és még használja annak a 1703-mas az utolsó verzió amivel tudja használni már ha kell neki az egér, én sajnos egér nélkül nem hogy félkarú de jóformán kar nélküli óriás vagyok. Jó formán az alap funkciókat is alig tudom kicsikarni csak billentyűzettel.
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák