Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Kipróbáltam ezt a 10162-es buildet, mert nem bírom már kivárni a végleges megjelenését.
    Hááát, vegyes....

    + Telepítés szépen lement, bár kérte a kulcsot is, de szerencsére lehetett szkippelni, mert elfelejtettem leírni.
    + WU notis driverek egy részét hamar megtalálta és fel is rakta, ok
    - Valahogy nekem most se áll teljesen kézre és szemre ez a rendszer, 7, 8.1 alatt szívesebben ténykedem
    + / - Start menü vegyes, van ami tetszik benne, de nekem a 8.1 féle kezdőképernyő, vagy egy 3rd party Start menü kénylemesebb és használhatóbb.
    - notin a képernyő fényerő állítása is kicsit másmilyen 7 & 8.1 vs. 10 alatt, előbbiek javára
    - A 100-125% képernyőnagyítás még mindig k*rva sz@r....több helyütt elmosódnak a szövegek, bizonyos elemek aránytalanul nagyok, megnyitom a naptárat, beteríti az 1/3 képernyőt...
    - Ezek a vékony, keret / szegély nélküli ablakok, ahogy korábban, úgy most se tetszenek, ahogy a jobb felső sarokban lévő gombok se, hülyén néz ki az egész...
    + Átlátszóság viszont tetszik az asztali elemeknél.
    + USB 3.0 UASP módon reszeltek pozitívan vmit, mert pl. 8.1 alatt az ASMedia ASM1053 chipes külső meghajtók "leböknek, szaggatnak" az olvasási és írási teszteknél, míg 10 alatt már nem, illetve BOT módban Win7 alatt is teljesen ok.

    Hát nemtom, de ha a kontra dolgok nem lesznek javítva, szépítve, akkor én nem nagyon fogok upgrade-elni Win10-re, inkább felrakom külön, önálló rendszerként, meghagyva a korábbi Windowsokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák