Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog (1)

    válasz Kékes525 #78661 üzenetére

    Csaxólok, hogy amit leírtam, az pont ugyanez, amit te is, csak nem értetted meg, mert halvány gőzöd sincs az egészről. Senki nem mondta, hogy a Start Menu X letöröl bármit is, azt írtam kicseréli a shell-t, de ha bármi másra van szüksége, meghívja a rendelkezésre álló eszközkészletből.

    Mondhatod, hogy mindenki szembe jön az autópályán, vagy csak te vagy helikopter, de az tény, hogy ( magamat nem számítva, mert nekem más dolgom van) olyan emberekkel vitatkozol, akiknek a napi munkájukhoz éveken keresztül hozzátartozik a Windows támogatása, menedzselése, akik nálad sokkal jobban ismerik a rendszert.

    De ezen is túlléphetsz, keresd meg a supportot és mondd el nekik, hogy fagy a Windows 10-ed. Bekérik a szoftveres inventory-dat, aztán közlik majd veled, hogy oké, állítsd vissza a rendszert gyári állapotba, majd akkor tárgyalnak veled.

    És mivel tudom, hogy nem állod meg szó nélkül, nyugodtan válaszolj erre is, én már nem teszem, mert hülyékre egyszerűen már sem időm, sem türelmem.

    https://www.coreinfinity.tech

Új hozzászólás Aktív témák