Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz pc360 #74950 üzenetére

    Nos, egy kis helyzet jelentés a hibáimmal kapcsolatban, ha már rá szántam az időt.
    Nem használok túl sok weboldalt. Az internet explorer halódása olyan oldalakra volt jellemző inkább, amelyek tele voltak b@szva reklámmal. Megnéztem edge-el, azokon valószínűleg a reklámblokkoló segített. Ezért feltettem az ie-re valami adblock plus nevezetűt, amitől majdnem jobb lett, de aztán még sem.
    Megnéztem mi van az edge-ben. Egy adguard nevezetű. Ezzel most minden weboldal tökéletesen működik napok óta.Természetesen a ph-n kikapcsoltam :P . A gond, hogy ez csak trial.
    (#74953) M@no: nem szoktam cserélgetni a telefonom, ruhatáram, autóm, bringám, stb.

    Közben a 3G modul, wifi kártya f@szságaival is próbálkoztam. Először is kikapcsoltam az energiagazdálkodásnál hogy lekapcsolja a wwan modemet, így most már sokkal ritkábban kapcsol le az adapter.
    Érdekes, hogy valahogy a wifi hálózatos jelenségnél sem mindig a 3G-s kártyát erőlteti.

    Szóval piszkálgatni kell (amivel továbbra sem értek egyet) és ezektől a már majdnem jó megoldásoktól nem lettem teljesen elégedett. :)

Új hozzászólás Aktív témák