Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz pc360 #74580 üzenetére

    Az ideális ugyancsak szubjektív. Én például azt tekintem ideálisnak munkavállaló szempontjából, ha azt a platformot használják az emberek munka közben (persze ha ez megoldható), amin a leghatékonyabbak, legkényelmesebb nekik.
    Másfelől nem rossz dolog, ha több platformon is tudsz dolgozni, sok embernek igazából mindegy mi van az IDE alatt :)
    Nem kizáró ok nálam sem, de pluszpont ha például a munkaeszköz választható, nem az van, hogy ezzel a géppel, ezzel a rendszerrel, ezzel a szoftverrel kell dolgoznod és pont.
    Munkaadók szempontjából nyilván jó a homogén, menedzselhető géppark.
    Szóval árnyaltabb a kép, van aki by choice nem Linuxon fejleszt, én nem formálok negatív képet róluk.

    (#74581) k.feri80:
    Azt hittem erre:
    A keyloggertől a lock screenen kell kevésbé félni.

    Ezt írtad:
    óóó dehogynem, lassan mindentől, mert minden tele van hibákkal, ha más nem akkor egy adott szolgáltatás felelőtlensége miatt tud az ember fia szívni.

    Ezért kérdeztem, hogy Te tudsz-e ilyenről?
    Én csak azt tudom, hogy inaktív desktopról nem triviális inputot captureolni. Ami eszembe jut módszer, ahhoz mind admin szintű hozzáférés kell, de az meg azt feltételezi, hogy a gép már megvan, csak a konkrét jelszó a kérdés...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák