Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    Blue Thunder

    Teljesen jó védelmet adnak az ingyenes védelmek: Avast free, Comodo Cloud AV, CIS és van még pár. Az ingyenes - fizetős között a különbséget nem lehet annyiban megállapítani, hogy gyenge - erős. Vannak szolgáltatások melyek csak a fizetős termékben érhetőek el pl.: VPN, védett bankolást segítő modul, tűzfal, gyermekfelügyelet, stb. és ami a legfontosabb: a fizetős termékekhez jár support. Látogass el a vírusirtó topikba ott az összefoglalóban is le van írva nagyjából minden de lehet kérdezni is.

    maxika2004

    Teljesen használható a windows 10 - egy core2duo 10 éves notin (sokkal gyorsabban áll fel a rendszer és áll le mint windows 7-el) is az van és egy i5-ös procis 8GB RAM-os gépen is -
    Két dolgot meg szoktam csinálni telepítés után, miután minden frissítés stb. lement:
    - jobb alsó sarok - minden beállítás - gépház: itt ami nem szükséges kikapcsolom
    - telepítem a Ccleaner programot aminek a főablak - eszközök - programok eltávolításánál: megtalálható az összes fölöslegesen telepített UWP-s app és játék stb. ezeket egyenként gyalulom, és speciel offline fiókkal telepítem a gépet is, a onedrive-ot sem használom azt is kikapcsolom - el is lehet akár távolítani.

    Ezek után kb. az egész olyan mint egy modernebb windows 7.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák