Új hozzászólás Aktív témák

  • Fortclay

    csendes tag

    Nálam végleg elvágta magát az MS. Tegnapelőtt délután felraktam friss telepítéssel, legális termékkulccsal. Azt hagyjuk, hogy miért kezd el magától felrakni olyan appokat, mint Candy Crush és társai. Hiába töröltem le , mindig visszamásztak, körülbelül harmadjára tűntek el. Az Edge néha úgy döntött, hogy nem tölti be az adott oldalt, a képmegjelenítő ilyen 15 másodpercig gondolkozik egy-egy fájl megnyitása után. Aztán jött még egy valamilyen frissítés, melynek hatására a rendszer fele magyar, a másik fele angol lett. Pl. az óra alkalmazás, számológép, stb. Az outlook nem volt hajlandó frissítés esetén sem jelezni, csak ilyen 5 perces késéssel, a One Note pedig be sem töltötte a jegyzeteket. Azt már hagyjuk is, hogy az is teljesen angolra váltott. Odáig már el sem jutottam, hogy az 5 éve nem használt Skypeot letiltsam, hogy ne csesztessen folyton, vagy felrakjak egy Office-t.
    Dizájnban szerintem visszalépés történt, legalábbis szebb nem lett, de komfortosabb sem.
    Egyedül a munkára használt laptopomon használtam még Windowst, de tegnap az is lecserélődésre került eme affér hatására a szintén frissen megjelenő Ubuntu 17.10-re. Felraktam, újraindítás után a nyelvet leszinkronizálta és már dolgozhattam is. Nem kell semmit babrálni, felesleges cuccokat tíltogatni, vagy kettőt frissíteni a frissen kiadott iso-n... Otthoni gépemen Archot használok. Nincs egy erőgépem, i5 6GB rammal, de azért egy képmegjelenítésre talán alkalmasnak kellene lennie, kedves MS... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák